Már mindenkit láttunk egyszer, volt is miről beszélni!
A mikrofonokat és podcast keverőnket a Relacart és az AV365.hu biztosította.
Témák:
📌 Már le is pörgött a világbajnokság csoportkörének első fordulója, ami alatt egy szövetségi kapitánytól már el is búcsúztunk, a spanyol válogatott pedig visszautazott 2022-be a Zöld-foki Köztársaság elleni meccsen. Az angol válogatott Horvátország ellen a góljai felét rögzített helyzetekből szerezte, és ezzel együtt produkálták a torna eddigi legkomplettebb teljesítményét. A nagy öregek közül Messi előre, Ronaldo pedig visszafelé húzza a csapatát. Mbappé pedig azt ígérte, hogy fog védekezni, de kell-e neki egyáltalán? Mindezek mellett pedig beszélünk az ivószünetek most már nagyobb mintán tapasztalt hatásáról, valamint arról is, hogy bajban van-e Európa, miközben feltörnek az Ázsiai csapatok.
🔗 Felületek, ahol követheted a műsort:
WEBOLDALUNK: https://premierleak.hu/
TWITTER: https://x.com/leak_podcast
FACEBOOK: https://www.facebook.com/leakpodcast/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/leak_podcast/
TIKTOK: https://www.tiktok.com/@leak_podcast
🙋♂️ És a szereplőket:
PEET: https://www.facebook.com/peetknows
MÁRK: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086515513098
BENCE: https://www.facebook.com/valyibencez/